KONTAKT

Oceniaj ludzi po pytaniach a nie odpowiedziach. (WOLTER, FILOZOF)

Moreni Srl

SIEDZIBA GŁÓWNA

Via Eugenio Montale, 35
25018 – Montichiari (BS) Włochy

Ph. +39 030 99 60 215
Fax +39 030 99 61 299
info@moreni.it

Management

Gianantonio Moreni
Chairman
gianantonio@moreni.it

Mauro Moreni
Chairman
mauro@moreni.it

Michele Moreni
CEO
michele@moreni.it

Giovanni Moreni
Export Manager
giovanni@moreni.it

Administration

Gabriella Tosini
Head of Accounting
amministrazione@moreni.it

Adriano Scaroni
Head of Purchasing
acquisti@moreni.it

Patrizia Guastalli
Credit Manager
crediti@moreni.it

Sales Office

Cristina Bini
Export Sales Manager
c.bini@moreni.it

Salvo Restuccia
Sales Manager Italy
vendite@moreni.it

Customer Service
info@moreni.it

Technical Office

Paolo Corsini
CTO
tecnico@moreni.it

Luca Ghidini
Product Manager
disegni@moreni.it

Sandro Maestri
Production Manager
planner@moreni.it

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

* Wymagane pola

SIEĆ GLOBALNA

MORENI NA ŚWIECIE

Mechanizacja rolnicza oferuje szeroką gamę zastosowań w wielu różnych sferach aktywności klienta. Włochy są jednym z czołowych krajów w tej dziedzinie. Po ponad pięćdziesięciu latach działalności w branży rolniczej, pracując z niezmienną powagą i zaangażowaniem, zdobyliśmy doświadczenie na tyle, aby móc oferować nasz produkt na całym świecie.
Szacunek i wiarygodność to podstawa relacji, którymi stale zarządzamy, z szeroką gamą partnerów powiązanych z marką Moreni.